Ми стали краще
Icon
Спробуйте новий дизайн, що став чистішим та кращим, а також був адаптованим для мобільних пристроїв
Спробувати новий дизайн
Час до закриття найближчого вікна доставки Рус Укр Eng
Бальзам-ополіскувач Чистая линия Зміцнюючий для всіх типів волосся 230мл

Бальзам-ополіскувач Чистая линия Зміцнюючий для всіх типів волосся 230мл

Товари в корзині
Кількість
шт * 1899 грн
Вартість за кілограм/літр
: 6782 грн
Торгова марка
Чистая Линия
Сайт виробника
: unilever.ua
Виробник
: Юнілевер
Опис товару від виробника
Слабке, схильне до випадіння волосся? Спробуйте бальзам-ополіскувач Чистая Линия Зміцнюючий із новою формулою! Тепер, бальзам-ополіскувач Чистая Линия не лише на 80% складається з відвару цілющих трав, але і збагачений комплексом ФІТОкератин для прикореневого об’єму!
Особливі молекули комплексу ФІТОкератин потовщують волосся біля основи і піднімають його від коренів без обтяження. Вражаючий результат: ваше волосся і об'ємне, і сильне!
Вам більше не потрібно довго підбирати засіб для вашого типу волосся, адже бальзам-ополіскувач Чистая Линия Зміцнюючий підходить для будь-якого типу! Екстракт кропиви в подвійній концентрації зміцнює корені волосся і сприяє їх росту, а відвар цілющих трав захищає волосся від пошкоджень, скорочує їх випадіння. Листя кропиви багате вітамінами С, К, В, хлорофілом, глікозидами, цукрами, протеїнами, солями заліза, кальцію, органічними кислотами і неперевершено регенерує, тонізує та стимулює ріст волосся. Корисні елементи, які містяться в звіробої, що входить до відвару цілющих трав, захищають шкірні покриви голови від негативного впливу навколишнього середовища, живлять локони, відновлюють і захищають їх.
Що ви отримаєте після застосування бальзаму-ополіскувача Чистая Линия Зміцнюючий? Все просто: підтримання оптимального водно-жирового балансу шкіри голови, збереження і відновлення еластичності волосся і його структури, натуральний блиск, м'якість і шовковистість волосся, зміцнення його коренів.
Для досягнення найкращих результатів, застосовуйте бальзам-ополіскувач разом із шампунем Чистая Линия Зміцнюючий і сяюче, блискуче волосся буде вдалим завершенням вашого щоденного образу!
Відтепер, волосся – це ваша гордість!