Ми стали краще
Icon
Спробуйте новий дизайн, що став чистішим та кращим, а також був адаптованим для мобільних пристроїв
Спробувати новий дизайн
Час до закриття найближчого вікна доставки Рус Укр Eng
Шампунь Чистая линия Об'єм і сила для тонкого і ослабленого волосся пшениця, льон 400мл

Шампунь Чистая линия Об'єм і сила для тонкого і ослабленого волосся пшениця, льон 400мл

Товари в корзині
Кількість
шт * 5299 грн
Вартість за кілограм/літр
: 11371 грн
Торгова марка
Чистая Линия
Сайт виробника
: unilever.ua
Виробник
: Юнілевер
Опис товару від виробника
Чистая линия - виробник косметики на основі фітотерапії з вражаючою історією. Її місія - берегти і піклуватися про природну красу і здоров'я українських жінок, роблячи їх життя щасливішим з кожним днем.
Чистая линия - єдиний косметичний бренд з концепцією натуральності, заснований на строгих принципах фітотерапії. У розробці продуктів бренду ми керуємося наступними принципами фітотерапії: Не всі рослини мають однаково корисні властивості. Наприклад, екстракт алое не дає того ж антивікового ефекту, що екстракт вербени. Рослини необхідно правильно збирати і обробляти. Листя мучниці, наприклад, треба збирати в період цвітіння. Щоб екстракти в складі продукту не "сперечалися", а доповнювали дію один одного, їх композиція повинна бути складена грамотно. Асортимент засобів Чистая линия включає в себе безліч косметичних ліній, які забезпечують комплексний догляд за волоссям, обличчям та тілом для жінки у кожній віковій категорії.
В нашій косметиці зібрано все найкраще, що є в природі для турботи про вашу красу і здоров'я. У косметиці Чистая Линия використовується більше 30 різних трав. Ми кожен день шукаємо найкраще в природі - щоб робити кожну жінку красивою!