Ми стали кращими
Icon
Спробуйте новий дизайн, що став чистішим та кращим, а також був адаптованим для мобільних пристроїв
Спробувати новий дизайн
Час до закриття найближчого вікна доставки Рус Укр Eng
Шампунь Чистая линия Для тьмяного і неслухняного волосся 400мл

Шампунь Чистая линия Для тьмяного і неслухняного волосся 400мл

Товару немає в наявності
Торгова марка
Чистая Линия
Сайт виробника
: www.chistaya-linia.ru
Опис товару від виробника
Чистая линия - косметичний бренд, який заснований на строгих принципах Фітотерапії, з вражаючою історією. Завдання Чистой линии - берегти і піклуватися про природну красу і молодість російських жінок, роблячи їх життя щасливішим з кожним днем.
Сьогодні, Чистая линия - це один з найбільших брендів найбільшої країни! Інститут Чистая линия - це передовий дослідний центр з вивчення корисних властивостей рослин і їх ефективного впливу на шкіру і волосся. Розробкою продуктів бренду займаються фітокосметологі - фахівці, які вивчають екстракти рослин, їх властивостей і найбільш ефективні їх комбінації. Фітокосметологи керуються такими принципами Фітотерапії:
-Не всі рослини мають однаково корисні властивості. Наприклад, екстракт алое не дає того ж антивікового ефекту, що екстракт вербени.
-Рослини необхідно правильно збирати і обробляти. Листя мучниці, наприклад, треба збирати в період цвітіння.
-Щоб екстракти в складі продукту не "сперечалися", а доповнювали дію один одного, їх композиція повинна бути складена грамотно. Асортимент засобів Чистая линия включає в себе безліч косметичних ліній, які забезпечують комплексний догляд за волоссям, обличчям та тілом для споживачів різного віку.
В нашій косметиці зібрано все найкраще, що є в природі для турботи про вашу красу і молодість. У косметиці Чистая Линия використовується більше 70 різних російських трав. Ми шукаємо найкраще в природі - щоб зробити кожну жінку красивою! Чистая Линия - краса і молодість Вашої шкіри і волосся!
Товари, які зараз переглядають інші користувачі:
5299 Стара ціна
Тарілки паперові Eventa Party 10шт
Тарілки паперові Eventa Party 10шт
Паска 500г
Паска 500г