Ми стали краще
Icon
Спробуйте новий дизайн, що став чистішим та кращим, а також був адаптованим для мобільних пристроїв
Спробувати новий дизайн
Час до закриття найближчого вікна доставки Рус Укр Eng
Акція
Крем для рук Бархатные Ручки Королівська аргана 72мл

Крем для рук Бархатные Ручки Королівська аргана 72мл

Товари в корзині
Кількість
шт * 2499 грн
Вартість за кілограм/літр
: 34708 грн
Торгова марка
Бархатные Ручки
Сайт виробника
: kalina.org
Опис товару від виробника
Надайте вашій шкірі роprsiye ніжність і м'якість з кремом Бархатные Ручки Королівська Аргана. Це дійсно унікальний продукт, який має властивості для збереження молодості шкіри і інтенсивному живленню завдяки своєму подвійному комплексу.
Арганова олія наділена цілою низкою корисних властивостей, серед яких: ефективне зволоження і пом'якшення шкіри, здатність усувати сухість, свербіж і роздратування, а також, протизапальну дію. Не дарма масло Агра називають "рідким золотом". Захисні властивості і антиоксидантну дію йому надають висока концентрація в ньому вітаміну Е, поліфенолів, сквалена і феруловой кислоти.
Сквалеон є найважливішим органічною сполукою, яка становить 12 відсотків шкіри людини. Цей елемент багато в чому є основоположним елементом арганового масла, адже саме завдяки йому відбувається пом'якшення, зволоження шкіри і протистояння окислювальним процесам. Своєю ефективністю в боротьбі з процесами старіння шкіри Арганове масло багато в чому зобов'язане саме сквалену.
Результатом використання крему Бархатные Ручки Королівська Аргана стане неймовірно ніжна і м'яка шкіра.
Не дивлячись на те, що ефект від використання крему Бархатные Ручки Королівська Аргана триватиме до 48 годин, він не залишить ні плівки, ні жирного «післясмаку» на вашій шкірі. Все, що ви будете відчувати після його застосування - це неймовірну м'якість і ніжність, а також дивовижний аромат, який буде виходити від ваших рук. Купуйте крем Бархатные Ручки Королівська Аргана і відчуєте на собі ефективність дії «рідкого золота».