Київ, вул. Метрологічна, 10

08:00-22:00пн-нд
Каса самообслуговування
Парковка
Кулінарія
Пекарня
Жива риба
Товари для дому
Їдальня

Відчутний плюс покупок онлайн у мережі мегамаркетів "Новус" - насамперед комфорт. Здійснювати замовлення, розташувавшись у домашньому чи офісному кріслі, досить просто і немає потреби відвідувати офлайн-магазин.  Онлайн-платформа відкрита 24/7, тож легко отоварюватися в будь-який зручний для вас час. Однак, якщо хочете відвідати магазин особисто, ви знайдете його за адресою: Київ, вулиця Метрологічна, 10.

Інтернет-гіпермаркет має у своєму розпорядженні значний асортимент:

харчових продуктів;

госптоварів для дому;

косметики, засобів особистої гігієни;

інших товарів першої необхідності.

Ви легко знайдете те, що вам потрібно, переглядаючи розділи і категорії. Покупцям часто пропонуються ексклюзивні акції та знижки. Ви можете бути в курсі всіх рекламних пропозицій, стежачи за новинами на сайті або підписуючись на розсилку. А також зможете вибрати зручний для себе спосіб доставки - кур'єрську доставку або самовивезення з найближчого магазину.

Онлайн-шопінг дає змогу порівнювати ціни на різні товари та читати відгуки інших покупців. Це допомагає зробити більш усвідомлений вибір і врахувати оптимальну пропозицію. Під час реєстрації ви можете створити обліковий запис, що дасть змогу зберегти інформацію про ваші вподобання та історію покупок.